Partneři

Manning Selvage & Lee (MS&L) 

Agentura Manning Selvage & Lee (MS&L) byla založena roku 1938. Dnes zastupuje síť 100 plně nebo částečně vlastněných agentur, síťových partnerů a přidružených členů. Své jméno postavila na strategickém poradenství pro významné mezinárodní společnosti. Agentura se zaměřuje na čtyři hlavní oblasti služeb: korporátní komunikaci, komunikaci v oblasti rychloobrátkového zboží, healthcare a ICT. V roce 2003 získala agentura podle hodnocení The Holmes Report’s ocenění „Agentura roku“. Manning Selvage & Lee (MS&L) patří do mezinárodní sítě Publicis Groupe SA, která má dnes více než dvacet tisíc zaměstnanců pracujících ve 109 zemích na šesti kontinentech s obratem překračujícím 17 miliard EUR.
 

Více na www.mslpr.com.

 


MediaTrust Communications Slovensko

MediaTrust Communications Slovensko je naším partnerem pro aktivity na Slovensku. Nabízí kompletní servis - grafické návrhy a tisk reklamních materiálů, reklamní a dárkové předměty, organizaci eventů a Media Relations akcí, monitoring, direct mailing a další služby.

 


Act for Others

Nadace Act for others, jejímž patronem je Karel Schwarzenberg byla založena s cílem propagovat, podporovat a organizovat charitativní akce, trhy, burzy, sbírky a jiné činnosti za účelem poskytování pomoci lidem bez domova, lidem v nouzi, znevýhodněným a nebo postiženým dětem, nezaměstnaným a nebo jinak znevýhodněným či sociálně slabým skupinám, případně institucím, které těmto skupinám pomáhají (nebo se o ně starají), jakož i sociálním projektům.

Více na www.actforothers.cz

© 2021 MediaTrust Communications. Všechna práva vyhrazena.